Współpraca z dreamHOMES.pl jest bardzo prosta. Wypracowane przez nas metody sprawiają, że wszystko jest na swoim miejscu, ma swoją logikę i porządek, a każdy element idealnie pasuje do innego tak, że po złożeniu powstaje jednolita całość. Pragniemy przedstawić Państwu, jak wyglądają kolejne etapy budowy domu z dreamHOMES.pl.

Budujemy domy od A do Z

KOSZT INWESTYCJI

Pierwsza wspólna rozmowa odnośnie kosztów inwestycji i standardów jej wykończenia pozwoli sprecyzować oczekiwania Klienta i określić jej wartość.

DZIAŁKA

W zależności od indywidualnej sytuacji Klienta:

  • Doradca wspólnie z Klientem wyszuka spełniający jego wymagania grunt, a następnie przeanalizuje wszystkie elementy prawne nieruchomości, oszacuje koszty podłączeń i sprecyzuje okres realizacji;
  • lub w przypadku, gdy Klient dysponuje już gruntem na własność, przystąpimy do kolejnego etapu realizacji inwestycji.

PROJEKT DOMU

Wspólnie z Klientem ustalamy czy korzystamy z gotowego projektu, czy tworzymy razem z architektami od podstaw zupełnie nowy, „uszyty na miarę” indywidualnych potrzeb. W przypadku tej drugiej opcji oferujemy trzy, niezależne biura architektoniczne w Polsce, których różnorodność stylu daje możliwość jak najpełniejszego dopasowania swoich oczekiwań do możliwości oferowanych przez dane biuro.

POZWOLENIA I DOKUMENTACJA

Po przygotowaniu projektu wdrażamy kolejny etap, który pozwoli Klientowi zaoszczędzić wiele czasu i nerwów związanych z załatwianiem licznych spraw urzędowych, takich jak: podłączenia, badania geologiczne, uzgodnienia z Urzędem Miasta/Gminy, Zarządem Dróg i Zieleni itp. Finalnym efektem tego kroku jest uzyskanie prawomocnego pozwolenia na budowę.

FINANSOWANIE

W przypadku braku środków finansowania inwestycji w postaci gotówki poszukujemy finansowania zewnętrznego. Bezpłatna obsługa finansowa renomowanej trójmiejskiej Kancelarii Finansowej Tritum Group Sp. z o.o. zatroszczy się o przedstawienie rzetelnych informacji na temat szerokiego wachlarza możliwości finansowania w różnych opcjach walutowych, wyjaśni wszelkie zagrożenia oraz przedstawi zalety różnych instrumentów wszystkich banków, posiadających ofertę hipoteczną wraz z produktami biznesowymi.

MATERIAŁY BUDOWLANE

Przed rozpoczęciem inwestycji wspólnie z Klientem ustalamy rodzaj materiałów wykorzystanych do budowy domu oraz materiałów wykończeniowych. Nasi Klienci korzystają z atrakcyjnych rabatów na szeroką gamę produktów wielu firm produkujących i dystrybuujących wysokiej jakości materiały wykończeniowe, współpracujących z dreamHOMES.pl.

ARANŻACJA WNĘTRZ

W trakcie budowy stanu deweloperskiego, spośród trzech przez nas rekomendowanych, wybrany zostaje architekt wnętrz. Wybór dokonuje się na podstawie preferencji Klienta, odnośnie stylu wykończenia wnętrza i postawionych wymagań, którym dane biuro będzie potrafiło sprostać.

WYKONAWCY

Ostatni i zarazem jeden z najbardziej newralgicznych etapów budowy każdego z inwestorów. dreamHOMES.pl w odpowiedzi na tę sytuację proponuje sprawdzonych wykonawców, szybko i precyzyjnie wykonujących powierzoną im pracę.